Endüstriyel Elektronikte Arıza Tesbiti ve Sorun Giderme TekniğiTeknik Servis


1. Endüstriyel Makine ve Sistemleri İçin Bakım-Onarım ve Yerinde Servis Hizmetleri

İztekno Elektronik, üretim kayıplarını minimuma indirmek üzere eğitilmiş, dinamik ve tecrübeli teknik personeli ile tüm bölgelerinde yerleşik laboratuarlarında, talep edilirse müşteri tesislerinde 7 gün 24 saat hizmet vermenin yanı sıra bakım –onarım hizmetlerini yurtdışında da sunmanın gururunu taşımaktadır. Endüstride kullanılan her türlü elektronik kart ve cihazın (pcc, CNC tezgahları, motor sürücüler v.b.) arıza tespitini ve onarımlarını devre şeması ve dökümana ihtiyaç duymaksızın orijinal üreticisinden çok daha kısa sürede ve çok daha ekonomik şartlarda gerçekleştirmektedir.


2. Askeri Sistemler İçin Bakım-Onarım Hizmetleri


Savunma Sanayi’nde kullanılan Radar Sistemleri, Aviyonik Sistemler, Simülasyon Sistemleri, Haberleşme Sistemleri ve Atış Kontrol Sistemleri gibi elektronik sistemlerin ve bu sistemleri oluşturan cihazların bakım-onarımları, konusunda uzman teknik personel tarafından askeri standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. İztekno Elektronik ayrıca NAMSA (NATO Maintenance and Supply Agency)’nın onaylı Bakım-Onarım Merkezi ve Yedek Parça Sağlayıcısı’dır.


3. Medikal Sistemler İçin Bakım-Onarım Hizmetleri


Tıbbi cihazlarda kullanılan elektronik kartların ve modüllerin onarımlar, konusunda uzman teknik personelce İztekno Elektronik Laboratuarları’nda, hastanelerde yada medikal tesislerde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca tıbbi cihazlara sunulacak 7/24 Periyodik Bakım ve Onarım Hizmetleri sözleşmeli olarak verilebilmektedir.


Kesintisiz, Kaliteli Hizmet!


Arızaları kısa sürede otomatik olarak tespit eden kart test sistemleri ve profesyonel rework istasyonları ile donatılmış onarım laboratuvarlarında, uzman ve askeri hassas lehimcilik konusunda eğitim almış 130 kişilik teknik ekip 7 gün 24 saat bakım onarım hizmeti vermektedir. Gezici ekip ise teknik servis hizmetiyle çözüm ortağı olarak her yere ulaşmaktadır.


Ekipmanların tamiri için orijinal üreticisinden daha hızlı ve daha ekonomik çözümler sunulmaktadır.


Kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimli kadro ile tıp sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlara, hastane ve laboratuvarlarda mevcut bio-medikal cihazların bakım - onarım, teknik servis ve yedek parça temini hizmetleri verilmektedir.


Sistem Bakım Mühendisliği ve Sistem Entegrasyon Hizmetleri


Radar sistemleri, aviyonik sistemler, simülasyon sistemleri gibi askeri, endüstriyel sistemler ve bu sistemleri oluşturan cihazların bakım ve onarımı, elektronik sistemlerin entegrasyonu askeri standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

#endüstriyelelektronik

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin