Kurumsal >
Biz Kimiz? Neler Yaparız?

Müşterilerimize endüstriyel elektronik alanındaki kendi üretim ürünlerimizin dışında, çalışma alanımız ile alakalı ölçüm cihazları ile ilgili de yardımcı olmaktayız.

Özellikle ölçü kontrol alanında ağırlıklı çalışmalar yapmaktayız. Yurtdışından gelen ve Türkiye üretimi sınırlı olan ürünler üzerinde yoğun çalışmalarımız mevcuttur. Bu bağlamda yerli üretimi ön plana çıkartmakta, dışa bağımlılığı en az seviyeye indirmek için firma olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmekteyiz.

Endüstriyel tip sensör ve ölçüm cihazları üzerinde çalışmalarımız mevcuttur.

Debimetreler, sıcaklık nem transmitterleri, endüstriyel tip transmitterler, izleme sistemleri, kayıt ve kontrol sistemleri, telemetri sistemleri, seviye sensör ve kontrol cihazları temel çalışma alanlarımızdır.

AR-GE ekibimiz kendi bünyemizde olduğundan dolayı müşterilerimizden gelen özel projelere hızlı bir biçimde cevap verebilecek kapasitedeyiz.

Satış sonrası 7/24 teknik destek ekibimizle servis-kalibrasyon-eğitim hizmetleri vermekteyiz. Kendi üretimini yaptığımız ürünlerin dışında hazır ürünler için eğitim ve kalibrasyon desteği de verebilmekteyiz.

Neden Biz ?

Sektörde 19 yıllık tecrübeye sahip, seçkin bir çok projeyi hayat geçirmiş ekibimiz ile; teori ve pratiği birleştirerek müşterilerimize özgü, özel ve butik projeler geliştiriyoruz. Ayrıca sizler için, kalite kadar maliyetlerinde nedenli önemli olduğunun farkındayız.

 

Projeyi geliştirirken profesyonelliğimizi, maliyetlendirirken ise empati yeteneğimizi ortaya koyuyoruz. Bu da maliyet yönüyle beklentilerinize en yakın, kalite yönüyle ise size özel butik bir projenin ortaya çıkmasını sağlıyor. 

Bizler; ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde algılayabilmek için AR-GE çalışmalarımıza hız veriyor, gelişen teknolojiyi bünyemizde bulunan güçlü ve deneyimli kadromuz ile yakından takip edip, teknolojinin gerekliliklerine göre cihazlarımızda gereken yenilikleri hızlı bir biçimde yapıyoruz.

Ekibimiz
 

Bir çok seçkin projenin mimarı olan ekibimiz; alanında uzmanlaşmış, sektörde 19 yıldır pratik uygulama yapan, tüm gelişmeleri yakınen takip eden, AR-GE çalışmaları ile üretimini entegre edip, müşteriye sunan özel bir ekiptir.

 

Üretimlerimizde tüm tasarım, embedded  yazılım  ve diğer bilgisayar yazılım aşamaları tamamen ekibimize aittir. Ekibimiz alışıla gelmiş sektörel elektronikleri, hayal gücünüze ve talebinize göre her an geliştirmeye, beklentilerinizin üstünde yeni bir ürün ve beklentilerinizin altında bir maliyetle sunmaya hazırdır.